Mikulás járt az óvodában

Végre eljött ez a nap is!

Izgatottan teltek az ünnepi ráhangolódás napjai. A gyermekek legnagyobb örömére idén december 4-én, pénteken ellátogatott óvodánkba a Mikulás. A vírushelyzet miatt most az udvaron találkozhattak a várva várt nagyszakállúval.  A gyermekek izgatottan várták őt és társát, a Krampuszt.  Dallal köszöntötték őket, elmondták a tanult verseket, mondókákat. Minden kisgyermek bátran vette át ajándékát, boldogan köszönték meg azt és kérték, hogy jövőre is jöjjön el hozzánk.

A gyerekek mellett az óvoda dolgozóit is megjutalmazta a Mikulás a jó munkájukért. A Mikulás azokról sem feledkezett meg, akiknek nem tudta átadni idén az ajándékot, nekik videóban üzent. Búcsúzóul a gyerekek megígérték neki, hogy ezután is jók lesznek!

Tekintsék meg képeinket a Galériában!